CANLI DESTEK
CANLI DESTEK

Öğrenci Deneyimleri


Yusuf Deniz

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü ilgi ve yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlarken aynı zamanda farklı ülkelerden gelen insanlarla tanışıp, kendinizi geliştirme fırsatı sunar ve profesyonel hayatınıza adım adım ulaşmanıza yardımcı olur.

Sabri Can Köksal

Akademik başarı ve bilgi birikiminin yanı sıra, çok kıymetli anılar ve sosyal aktiviteler ile mezun olduğunuz gün arkanıza dönüp geçen yıllarınıza baktığınız zaman iyi ki ben de bu ailenin bir parçası olmuşum diyeceğiniz bir kampüs.

Ülkü Ünver

İçinde bulunduğumuz dinamik mühendislik çağında adaptasyon, bir mühendis için mükemmelleştirilmesi gereken bir yetenek. ODTÜ'de eğitim görmek ise akademik, psikolojik ve sosyal olarak çok güçlü olmak ve bu sürece uyum sağlamak uğrunda verilebilecek en iyi karardır.

Esin Kılıç

ODTÜ KKK yıllardır tecrübeli kadrosuyla kaliteli eğitim verirken aynı zamanda samimi bir ortam ve eğlenceli bir üniversite hayatı sunuyor. Eşsiz deniz ve gün batımı manzarası, doğayla iç içe ortamı ve hayvanlarıyla birlikte huzur dolu bir yer.

Aslı Kırmızı

ODTÜ KKK, sıcak bir ortam ve çok kaliteli bir eğitim sunmasının yanı sıra üniversite hayatınız boyunca başka hiçbir yerde edinemeyeceğiniz ve sizI her yönden hayata hazırlayan çok değerli tecrübeler edinmenizi sağlar.

Tuğrulhan Gazioğlu

Gelişiminizi yalnızca akdemik anlamda değil, sosyal ve bireysel anlamda da sürdürebileceğiniz bir kampüs. İngiliz, Rum ve Türk kültürüyle harmanlanmış Kıbrıs toplumunda geçireceğiniz süre içerisinde uluslararası konularda gözlem yapabilme imkanınız olacak.

Merve Uçar

ODTÜ KKK kendimi özgürce ifade edebildiğim, fikirlerimi aldığım kaliteli eğitimle harmanlayıp kişisel gelişimime tanık olduğum yer. ODTÜ KKK'lı olmak değişimin bir parçası olmak demek benim için.

Mervenur Duru

ODTU KKK hayatınızda akademik, sosyal, kendinizi keşfetmek adına büyük rol oynayacak ve sorumluluk bilincini geliştirecek en büyük basamak olacaktır. Başta tereddütlerle buraya gelmiş olsam bile, yine olsa yine ODTU KKK'da okumak isterdim diyorum.

Cem

ODTÜ KKK kendinizi güvende hissedebileceğiniz, kendi ayaklarınızın üstünde durmayı öğrenebileceğiniz, kaliteli bir akademik eğitim alırken kendinizi sosyal anlamda geliştirebileceğiniz bir ortam. Çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız.

Egemen

ODTÜ KKK dünyanın en saygın ve prestijli okullarından biridir, akademik hayatınızla birlikte bir çok öğrenci topluluklarına katılarak kendinizi keşfetme ve geliştirebilme şansına sahipsiniz. Emeklerinizin karşılığını alabilmek için, ODTÜ KKK biçilmiş bir kaftandır çünkü ODTÜ'lü olmak hayatta her zaman bir adım önde olmak demektir.

Asena

Dünyada 64 yıldır varlığını sürdüren ODTÜ ruhunu, Kuzey Kıbrıs da 15 yıldır yaşatmaktadır. Sizlerde ODTÜ'lü olup bu ruhu yaşayabilirsiniz. Gelecek bizlerindir.

Orçun Kırpık

ODTÜ KKK alanında uzmanlaşmış öğretim görevlileri, sosyal yaşamı ve kampüs olanakları ile geleceğe hazırlanmak ve kendinizi  geliştirmek adına mükemmel bir fırsat. ODTÜ adının sizde yarattığı beklentilerin hepsinin karşılanacağından şüpheniz olmasın.

Mustafa Aygün

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü, uluslararası bir ortamda, ODTÜ kalitesinde eğitim vererek, sizlere birer ODTÜ'lü olmak için şans tanıyan harika bir kampüs. Gerek akademik yön vericiliği ve dünyadaki tanınırlığı, gerek sosyal yaşantısıyla üniversite yıllarınızı güzel bir şekilde geçirebileceğiniz iyi bir ortama sahip. ODTÜ'nün ve bu kampüsün öğrencisi olmaktan gurur duyuyorum.