CANLI DESTEK
CANLI DESTEK

ODTÜ Ziyareti Randevusu Al

 

Değerli Rehber Öğretmenlerimiz,

2023-2024 eğitim ve öğretim yılı güz dönemi itibariyle kampüsümüzü görmek isteyen aday öğrenci ve öğretmenlerinin ODTÜ'ye girişlerini sağlayabiliyoruz. 

Aşağıdaki formu doldurarak ODTÜ ziyaretinizi planlayabilirsiniz. ODTÜ ziyareti giriş izni için bulunduğumuz tarihten en erken 7 gün sonrasına, en geç 35 gün (5 hafta) sonrasına randevu alabilirsiniz. Randevu saatleri 9.30'da başlayıp 1 saatlik süre ile planlanmakta, son randevu 16.30'da alınabilmektedir. 35 günden daha ilerideki tarihler randevu alımına açık değildir.

Örneğin 15 Aralık 2023 cuma günün için randevunuzu en erken 10 Kasım 2023 saat 00.00'da alabilirsiniz. Önümüzdeki 35 gün (5 hafta) içinde randevu oluşturabileceğiniz herhangi bir tarih ve saat göremiyorsanız bu; o tarih ve saatte diğer kurumların randevusu olduğu anlamına gelmektedir.

ODTÜ ziyaretinizde kampüsün sosyal alanlarında serbest zaman geçirebilir, öğrencilerinizin kampüs deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz. Bölümlerde ders ve sınavlar devam ettiğinden, serbest zaman geçirdiğiniz dönemde derslerin aksamaması için bölüm binalarına girmemeniz gerekmektedir.

Alacağınız randevu rehbersiz ODTÜ ziyareti içindir. ODTÜ Tanıtım Ofisi'nde çalışan rehberler aynı zamanda lisans eğitimlerine devam etmektedir. Ders ve sınav takviminin izin vermesi durumunda size tanıtım ofisinden bir rehber eşlik edebilecektir. Böyle bir durumda ziyaretinizden önce size telefon ile ulaşılıp bilgi verilecektir.

Saygılarımızla.

ODTÜ Tanıtım Ofisi

ODTÜ Ziyareti Randevusu Al