ODTÜ Tanıtım Ofisi olarak, rehber asistanlarımız ve idari kadromuzla aday öğrencilerimizi karşılamaktan mutluluk duyuyoruz.

Üniversitemize gezi düzenlemek için önce aşağıdaki formu doldurarak birimimize başvurmanız gerekmektedir, telefon veya faks ile başvuru kabul edilmemekte ve randevu verilememektedir.

Gezi tarihinizin onayına ilişkin resmi yazı, e-posta yoluyla tarafınıza iletilecektir. Sizleri en iyi şekilde misafir edebilmemiz için ofisimizden resmi yazı ile teyit almadan önce planlama yapmamanızı rica eder, yapacağınız gezinin öğrencilere faydalı olmasını umarız.

Saygılarımızla.

Not: Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde rehber eşliğinde tanıtım yapılmamakta olup, sadece kampus turuna izin verilmektedir.

Bilgi için:

Orta Doğu Teknik Üniversitesi / Tanıtım Ofisi

Telefon: 312-2107135 / 312-2106388   

E-Posta: tanitim@metu.edu.tr

Üniversitemize liseler tarafından yılda 1.000'in üzerinde tanıtım gezisi başvurusu yapılmaktadır. Başvurular, lisenin ODTÜ'ye son 5 yılda gönderdiği öğrenci sayısı, son yıla ait TEOG puanı ve başvuruyu gerçekleştirdiği tarih gibi kriterlere göre değerlendirilmektedir.  Her başvuruya, ziyaret edilmek istenen tarihten en erken 1 ay en geç 2 hafta öncesine kadar olumlu ya da olumsuz şekilde dönüş sağlanmaktadır, sunum salonu programımız ancak bu tarihlerde netleştiğinden sizlere daha erken olumlu bir yanıt vermemiz mümkün olamamaktadır.  

Tanıtım Gezisi Başvuru Formu : 

(*) ile işaretlenen alanlar zorunludur.

Lise ÖSYM kodunuzu bilmiyorsanız buradan kontrol edebilirsiniz.
Güvenlik Kodu
Aşağıdaki görseli altında bulunan kutucuğa doğru bir şekilde giriniz.
Image CAPTCHA